Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
CJPW ALL AMERICAN LITTLE SCHOLARS
by posted 01/17/2018


Last

First

Association

Grade

Appel

Hamilton

A&M Redbirds

5

Harrington

Alana

Carteret Sportsman

5

Francis

Justin

Franklin Warriors

5

Hoover

Saraiah

North Brunswick Indians

5

Jenkins

Dillon

North Brunswick Indians

5

Orellana

Elissa

North Brunswick Indians

5

Piggee

Donovan

North Brunswick Indians

5

Walkoviak

LeighAnn

North Brunswick Indians

5

Lee

Jonathan

North Edison Shamrocks

5

Cosma

Juliana

Sayreville Bombers

5

Roxas

Alexis

Sayreville Bombers

5

Jones

D'Andre

South Brunswick Vikings

5

Borusovic

Leigha

South River Knights

5

DiGiovanni

Isabella

South River Knights

5

Goncalves

Diogo

South River Knights

5

Kokinos

Katerina

South River Knights

5

Marques

Juliana

South River Knights

5

Ramirez

Shea

South River Knights

5

Rodriguez

Gianna

South River Knights

5

Soares

Davi

South River Knights

5

Stewart

Ryker

South River Knights

5

Alena

Emily

West Windsor Wildcats

5

Dadan

Aaryan

West Windsor Wildcats

5

Gelade

Alexander

West Windsor Wildcats

5

Jayasinghe

Jinuka

West Windsor Wildcats

5

Owens

Zachary

West Windsor Wildcats

5

Pometti

Luke

West Windsor Wildcats

5

Rice

Maxxe

West Windsor Wildcats

5

Salvatore

Xavier

West Windsor Wildcats

5

Sattiraju

Conor

West Windsor Wildcats

5

Sharma

Shray

West Windsor Wildcats

5

White

Payton

West Windsor Wildcats

5

Anderson

Bryan

Woodbridge Broncos

5

Anderson

Derek

Woodbridge Broncos

5

Benicaso

Alexa

Woodbridge Broncos

5

Fortuna

Kasey

Woodbridge Broncos

5

Gontarz

Justin

Woodbridge Broncos

5

James

Briseis

Woodbridge Broncos

5

Milevoi

Christopher

Woodbridge Broncos

5

Pascarella

Cory

Woodbridge Broncos

5

Patuto

Ava

Woodbridge Broncos

5

Segal

Julianna

Woodbridge Broncos

5

Simkovich

Tyler

Woodbridge Broncos

5

Pegano

Ryan

A&M Redbirds

6

Principe

Christopher

A&M Redbirds

6

Kaur

Kristal

Carteret Sportsman

6

Muniz

Jordan

Carteret Sportsman

6

Upadhyay

Yukti

Carteret Sportsman

6

Henderson

Xavier

Franklin Warriors

6

Noble

Zachias

Franklin Warriors

6

Cunningham

Caitlyn

Hightstown Rams

6

O'Donnell

Morgan

Hightstown Rams

6

Stanley

Alexandria

Hightstown Rams

6

Chervenyak

Madison

Monroe Wolverines

6

Herbstman

Casey

Monroe Wolverines

6

Solomon

Sarah

Monroe Wolverines

6

Tripathi

Rijul

Monroe Wolverines

6

Erazo-Perez

Catherine

North Brunswick Indians

6

Keyes

Jowuan

North Brunswick Indians

6

Gatti

Sofia

Sayreville Bombers

6

Zsorey

Megan

Sayreville Bombers

6

Patel

Rohan

South Brunswick Vikings

6

DellaValle

Mya

South River Knights

6

Maloney

Benjamin

South River Knights

6

Akpovi

Alexander

West Windsor Wildcats

6

Beske

Ryan

West Windsor Wildcats

6

Connaughton

Liam

West Windsor Wildcats

6

Daniell

Carson

West Windsor Wildcats

6

Elhossieni

Yasin

West Windsor Wildcats

6

Elhossieni

Yusif

West Windsor Wildcats

6

Gonzalez

Natalia

West Windsor Wildcats

6

Graves

Oinesty

West Windsor Wildcats

6

Hollomon

Michael

West Windsor Wildcats

6

Sharma

Ishaan

West Windsor Wildcats

6

Trower

Quintis

West Windsor Wildcats

6

Vacchi

Katrina

West Windsor Wildcats

6

Bosch

Alexander

Woodbridge Broncos

6

Curia

Jessica

Woodbridge Broncos

6

James

Malcolm

Woodbridge Broncos

6

May

Ashley

Woodbridge Broncos

6

Toth

Kylie

Woodbridge Broncos

6

Alley

Daven

A&M Redbirds

7

Ammirata

Jordan

A&M Redbirds

7

Blake

Luke

A&M Redbirds

7

Seinfeld

Gabriel

A&M Redbirds

7

Yanchuck

Maya

East Brunswick GBC

7

Kearns

Heaven Leigh

Edison Jets

7

Valera

Amber-Jenna

Edison Jets

7

Harrington

Lindsay

Monroe Wolverines

7

Lawson-Levy

Megan

Monroe Wolverines

7

Palella

Dino

Monroe Wolverines

7

Updale

Christian

Monroe Wolverines

7

Vedantham

Akshar

Monroe Wolverines

7

Cipot

Tiana

North Brunswick Indians

7

Piggee

Cameron

North Brunswick Indians

7

Sarkar

Aurko

North Edison Shamrocks

7

Hochron

Emma

Sayreville Bombers

7

Harish

Rohit

South Brunswick Vikings

7

Kosa

Connor

South River Knights

7

McMillan

Isa

South River Knights

7

Mehta

Rohan

West Windsor Wildcats

7

Olenchalk

David

West Windsor Wildcats

7

Rice

Jack

West Windsor Wildcats

7

Vandenberg

Kylie

West Windsor Wildcats

7

Conklin

Dylan

Woodbridge Broncos

7

Downes

Emma

Woodbridge Broncos

7

Feliciano

Brooke

Woodbridge Broncos

7

Genomi III

John

Woodbridge Broncos

7

James

Evan

Woodbridge Broncos

7

Mohan

Madison

Woodbridge Broncos

7

Salcedo

Matthew

Woodbridge Broncos

7

Hackett

Charles

A&M Redbirds

8

Reed

Jake

A&M Redbirds

8

Strahle

Cole

A&M Redbirds

8

Williams

Chase

A&M Redbirds

8

Doda

Savannah

Carteret Sportsman

8

Handwerk

Juliana

East Brunswick GBC

8

Marquez

Debby

East Brunswick GBC

8

Scaletti-Mclendon

Giavanna

Edison Jets

8

Barrow

Paula

Franklin Warriors

8

Gilbert

Indigo

Franklin Warriors

8

Horning

Cara

Hightstown Rams

8

Abt

Steven

Monroe Wolverines

8

LoCassio

Gabrielle

Monroe Wolverines

8

Rapp

Alexandra

Monroe Wolverines

8

Schumacher-Wallace

Charles

Monroe Wolverines

8

Brennan

Morgan

Sayreville Bombers

8

Denby

Justine

Sayreville Bombers

8

Brown

Serran

South River Knights

8

DeFilippo

Summer

South River Knights

8

DiGiovanni

Lucas

South River Knights

8

Fischer

Tiffany

South River Knights

8

Granadeiro

Marcus

South River Knights

8

Jacome

Rachel

South River Knights

8

Kohlmayer

Kayla

South River Knights

8

Matos

Tharcilla

South River Knights

8

Feng

Hannah

West Windsor Wildcats

8

Johnson

Reid

West Windsor Wildcats

8

Johnson

Shane

West Windsor Wildcats

8

Cardenas

Danna

Woodbridge Broncos

8

Leviten

Alexa

Woodbridge Broncos

8

Lizuna

Kyara

Woodbridge Broncos

8

Ruffini

Sophia

Woodbridge Broncos

8

Squeglia

Emma

Woodbridge Broncos

8

Tanyag

Gabrielle

Woodbridge Broncos

8

Popa-Matos

Jody Anne

Franklin Warriors

9

Dukes

Ciara

Franklin Warriors

10

Gaspar

Selena

South River Knights

10

Villani

Shea

A&M Redbirds

12

Hochron

Caitlyn

Sayreville Bombers

12

Lukianov

Melania

South River Knights

12

 

TopShare this

 
 
2017 CJPW Essay Scholarship Winners
by posted 01/17/2018

2017 Central Jersey Pop Warner Scholarship

Cheer

Paula Barrow - Franklin

Adriana Clark Emden - Piscataway

Cara Horning - Hightstown

Kayla Kohlmayer - South River

Football

Christian Bonilla - Woodbridge

Lukas DiGiovanni - South River

Liam O'Donnell - Hightstown

Chase Williams - A&M

TopShare this